Rreth Nesh

Kangton

Mirë se vini në KangtonFaqja zyrtare e eksportuesit të veglave elektrike, veglave të kopshtit dhe veglave për kujdesin e makinave - ky është kombinimi optimal i çmimit dhe cilësisë.

Kangton është një ekip i përkushtuar dhe i pasionuar, me bazë në Shangai që nga viti 2004. Ne kemi një përzierje të madhe njohurish dhe inovacioni, përvojë dhe përkushtim, praktike dhe 'teknike' në ekipin Kangton.E gjithë kjo vjen së bashku për të ofruar nivelin më të lartë të shërbimit që mund t'u ofrojmë klientëve tanë të dashur gjithnjë në rritje.

Ne furnizojmë klientët në të gjithë Lindjen e Mesme, Afrikën, Australinë dhe Azinë me produkte me cilësi të lartë.Ne kemi qindra artikuj të veglave dhe aksesorëve dhe ofrojmë kontroll gjithëpërfshirës të cilësisë së produkteve tona.Këtu do të gjeni një gamë të plotë veglash me yje: mulli me kënd, vegla pa tela, pikëllim goditjeje, sharrë druri, furça prerëse benzine, sharrë me zinxhir, pluhur mjegull, larës me presion të lartë dhe karikues baterie makine dhe shumë produkte të tjera për përdorim.

rreth-img112
333
561

PSENA ZGJIDHNI

I KRISHTUAR

Ne kemi një përvojë shumëvjeçare në eksportimin e mjeteve, për të kuptuar nevojat e tregjeve tuaja

CILËSI TË MIRË

Ne ofrojmë kontroll gjithëpërfshirës të cilësisë së produkteve tona nga të gjitha pjesët e këmbimit, linja e prodhimit dhe testimi i të gjithë makinerisë përpara dërgesës.

I PASUR NË NDRYSHIM

Gama e plotë e veglave elektrike, veglave të kopshtit dhe veglave për kujdesin e makinave, do të gjeni një që keni kërkuar

SHËRBIM I MIRË

12 muaj garanci për të gjitha mjetet tona, gjithashtu shërbimi DDP/DDU për transport, e bëjnë biznesin tuaj më të lehtë

Mirë se vini të na vizitoni dhe presim të punojmë me ju.