За нас

Кангтон

Добредојдовте во Кангтонофицијална веб-страница на извозникот на електрични алати, градинарски алат и алатки за нега на автомобили - ова е оптимална комбинација на цена и квалитет.

Кангтон е посветен и страстен тим, со седиште во Шангај од 2004 година. Имаме одличен спој на знаење и иновации, искуство и посветеност, практично и „техничко“ во тимот на Кангтон.Сето ова се здружува за да го понудиме највисокото ниво на услуга што можеме да им го обезбедиме на нашите постојано растечки негувани клиенти.

Ние ги снабдуваме клиентите низ Блискиот Исток, Африка, Австралија и Азија со висококвалитетни производи.Имаме стотици артикли со алатки и додатоци и обезбедуваме сеопфатна контрола на квалитетот на нашите производи.Овде ќе најдете целосен асортиман на ѕвездени алатки: аголна мелница, безжичен алат, ударен клуч, пила за дрво, бензинска четка за сечење, моторна пила, магла прашина, машина за перење висок притисок и полнач за автомобилски батерии и многу други производи за употреба.

за-img112
333
561

ЗОШТОИЗБЕРЕТЕ НАС

ЗАЧИНИ

Имаме долгогодишно искуство во извоз на алатки за да ги разбереме потребите на вашите пазари

ДОБАР КВАЛИТЕТ

Обезбедуваме сеопфатна контрола на квалитетот на нашите производи од сите резервни делови, производна линија и тестирање на целата машина пред пратката.

БОГАТ СО РАЗЛИЧНОСТ

Целосен асортиман на електрични алати, градинарски алати и алатки за нега на автомобили, ќе го најдете оној што сте го барале

ДОБРА УСЛУГА

12 месеци гаранција за сите наши алатки, исто така DDP/DDU услуга за испорака, го олеснуваат вашиот бизнис

Добредојдовте да не посетите и со нетрпение очекуваме да работиме со вас.